Elbise Modelleri

Yazlık Elbise Modelleri 2015

Yazlık Elbise Modelleri

Yaz aylarında en çok kullanılan parçalardan biri elbiseler olup, rahatlığının yanı sıra kolaylıkla kombinlenebilmesi yönüyle de kadınlar için büyük avantaj oluşturmaktadır. 2015 yazında, yaz ayında olduğunuzu hissettirecek rengârenk modeller ön planda olacak.

Çiçekli Elbise Modelleri

Bahar ve yaz aylarında en çok karşılaşacağınız desenlerin başında gelen çiçekler, kısa ya da uzun olması fark etmeksizin pek çok elbisede yer alacak gibi duruyor. Genellikle yaka kısmı büzgülü olan bu modellerin altına, babet, converse gibi rahat ayakkabılar giyebilir, büyük çantalar ve deri aksesuarlar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Tesettürlü bayanlar, çiçekli uzun elbiselerin birçoğunun kesimi salaş olduğundan dolayı, içerisine uygun badiler giyerek rahatlıkla kullanabilir.

Dantelli Elbise Modelleri

80’lerde son derece moda olan dantel elbiseler, bu sene de ön planda. Özellikle beyaz renkli, diz hizasındaki dantel elbiseler tercih edilecek olup, kış aylarında da sıkça karşılaşılan okul yakası şeklindeki yaka kesimleriyle dikkatleri çekecek. Bu elbiselerin altına, pembe, mavi, sarı gibi dikkat çekici renklerdeki ayakkabıları kullanabilir ve aynı renkteki kemerlerle kombinleyebilirsiniz. Çanta seçiminde ise; daha sade modelleri seçmeniz göz yormamanızı sağlayacaktır.

Etnik Desenli Elbise Modelleri

Son 2-3 yıldır sıkça kullanılan etnik desenler, 2015 yazında da kullanılmaya devam edecek. Daha çok salaş ve bohem tarzındaki elbiselerde kullanılan desenler, rahatlığı ve özgürlüğü ifade ediyor. Beyaz, krem, kahverengi ve saks mavisi renklerine bolca yer verilen elbiselerle, rahat ayakkabı kullanılması şart. Çanta olarak ise; püsküllü, rengârenk çantaları değerlendirebilirsiniz. Böyle bir kombin yapacaksanız, saçlarınızın fazla uğraşılmamış şekilde dağınık olması önemlidir.

Tesettür Elbise Modelleri

2015 yazında, fazla dekolte kıyafetler moda olmadığından, açık bayanlar için üretilen pek çok kıyafet kapalı bayanlar tarafından da içerisine badi giyme ya da üzerine ince bir bolero alma gibi ufak detaylarla kullanılabilir. Ayrıca; belli başlı tesettür markalarının tasarladığı elbiselerde, fiyonk, kurdele ve boncuk detayları ön planda. Göğüs altından bollaşan kesimleri ve ince kumaşlarıyla rahatlık ve şıklığı vaad eden modelleri, neredeyse tüm ayakkabı modelleriyle kombinlemeniz mümkün olacak.


Yazar hakkında

admin

Yorum Yaz