Bebek Yelekleri

Tığla Yapılan Yelek Modelleri

Çok güzel tığla yapılan yelek modelleri konu altında sizi şık tasarımlarla bekliyor. Tığla yapılan yelek modelleri ile alakadar yorum göndererek düşüncenizi söyleyebilirsiniz. Bu aralar çoğunlukla sipariş verilen tığla yapılan yelek modelleri kreasyonlarını bulup sizlere sunduk. Sizde beğendiğiniz farklı tarzda ve modeldeki olanları bizimle paylaşarak konunun daha güncel ve yararlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Lütfen bizden yorumlarınızı esirgemeyiniz :)

Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri Tığla Yapılan Yelek Modelleri

 

Tığ ile yapılan yelek modelleri konusu oldukça fazla takip edildiği için siz değerli ziyaretçilerimiz için yeni modeller sitemize eklenmiştir. Tığ ile yapılan yelekler özellikle üzerinde el işçiliğinden dolayı halk arasında oldukça rağbet görülmektedir. Çok basit gözüken küçük modeller bile haftalar hatta bazen aylar bile sürebilmektedir. Anneler bebekleri için yada nineler torunları için tığ işi yelek modelleri örerek onlara olan sevgilerini göstermeye çalışmaktadır.


Yazar hakkında

yelekmodelleri

1 Yorum

  • Çok güzeller tığla yapılan yelek modelleri paylaşmışsınız. hepsini çok beğendim. daha fazla model paylaşmanızı bekliyorum. teşekkür ederim.

Yorum Yaz