Başka Modeller

Örgü Şal Modelleri 2013-2014

Havalar da tatlı bir meltem esintisi …
Ne çok sıcak ne çok soğuk. Bu gibi havalarda giyilmesi gereken en uygun kıyafet bence bir yazlık kıyafet üzerine bir örgü şal. İstediğiniz şekli tanıdığınız birine ördürebilirsiniz. Değer verdiğiniz bir bayana hediye olarak hiç de  fena bir kriter değil doğrusu.
Eskiden örgü bu kadar rağbet görmezdi,şimdi birinin üzerinde görsek ne kadar da şık duruyor deriz. Gerçekten de her şey çok çabuk değişiyor. Neyse bu da ayrı bir konu ya. Umarım ileriki yazilarim da sizinle bu konuyu konuşacak fırsatımız olur.
Örgü şalları kullanabilecegimiz bir çok alan var. Hatta bir gelinlik üstünde bile kullanılabilir. Güzel ören birini bulabilirseniz harika şeyler çıkabilir hem de tüm markalara taş çıkartır :) Nişan kıyafetlerinizin üstüne çiçekli,renkli,parlak bir şal harika durabilir hem de üşümemiş olursunuz. Günlük kiyafetlerinizin üstünde de kullanabilirsiniz. Ayrıca kapali bayanlar içinde pardesü üstünde hoş durabilir.  Veya atkı gibi kullanabilirsiniz. Kısacası her ortama uyan bir aksesuar diyebilirim. Aşağıdaki örgü şal modelleri size uygun fikirler verecektir. Harika orgu modellerimize bakmadan geçmeyin derim.

 


Yazar hakkında

yelekmodelleri2

Yorum Yaz