Moda

Kısa Elbise Modelleri 2016

Kısa Elbise Modelleri 2016
Kısa elbiseler, daha çok ilkbahar ve yaz aylarında giyilen parçalardır. Kombinlenmesi, oldukça kolay olup, anında giyerek dışarı çıkabilirsiniz.
Kot Elbise Modelleri
Her dönem kullanılan kot elbiseler, 2016 sezonunda daha da trend. Özellikle mini kot modellerinin pileli olanları, 20’li yaşlarındaki bayanlar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Mini kot elbise modellerini kombinlerken, aksesuar seçimine önem vermelisiniz. Fosforlu takılar oldukça hoş bir görüntü oluşturacak olup, ayakkabı ve çantada da bu renkleri barındıran ufak ayrıntılara yer verebilirsiniz. İlla bu renkleri içeren bir çanta ayırmanız şart değil. Bir küpe, iğne ya da çantanıza ilikleyebileceğiniz herhangi bir materyalle bu havayı kendiniz de yaratabilirsiniz.

Renkli Elbise Modelleri
Renkli elbiseler, yaz aylarının enerjisini ortaya koyan modellerdir. Turuncu, mavi, sarı gibi renkleri tek ya da birlikte bulunduran modeller, beyaz gibi açık renkli ayakkabı ve çantalarla kombinlenebilir. Spor tarzda portföy ya da yandan asmalı küçük çantalar kullanmanız mümkün. Ayakkabı olarak ise; rahatlığınıza düşkünseniz, babet ya da sandalet, daha şık görünmek istiyorsanız ince topuklu ve bilekten bağlamalı ayakkabıları tercih edebilirsiniz.
Desenli Elbise Modelleri
2016 sezonunda, çiçek desenleri ve etnik desenler fazlasıyla popüler. Çiçek desenli elbiseler daha çok pileli tasarıma sahip. Platform tabanlı, hasır ayakkabılar ve yine hasır çantayla beraber kullanıldığında oldukça şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Etnik desenler ise; bohem tarzı ile karşımıza çıkmaktadır. Genellikle beyaz tonlar kullanılıp, üzerine ipli aksesuarlar kullanabilirsiniz. Salaş bir kesimi olan bu elbiseleri kombinlerken, ne kadar uğraşılmamış bir görünüme sahip olursanız o kadar iyi.


Yazar hakkında

Tuğba Uygur

Yorum Yaz