ideal kilo hesaplama

Kilonuz boyunuza göre ideal mi? Acaba zayıflamanızmı gerekiyor yoksa kilo almanızmı? boyunuzu ve kilonuzu girerek ideal kilo ortalamanızı hesaplayabilir buna göre zayıflayabilir veya kilo almanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

6 Yorumlar

  • ben 47 kilodan 76 kiloya 2 yıl içinde çıktım hormon tedavisi gördüm boyum 159cm zayıflamak istiyorum hangi ürünü önerirsiniz

  • Herhangi bir üründe yardımcı olur muhakkak ama asıl olan beyinde bitirmek. 12 ay da 42 kg verdim. Herhangi bir üründe kullanmadım.

  • benim boyum 1.70 ve 50kiloyum, babamın hayrına bu kiloda değilim; hem boğazımı tutuyorum hem spor yapıyorum. Fazladan yersem spor saatini artırıyorum bu kadar basit. Bütün gün evde oturan boğa gibi oturup yiyorsunuz sonra ilaçlardan, jellerden medet umuyorsunuz. Bir sürü insan ilaçlardan ölüyor hala akıllanmadınız mı? Boğazınıza hakim olamıyorsanız o kiloyla yaşamaya alışacaksınız. Dünyadaki tek amacı yemek olan insanlara üzülüyorum bu kadar mı zayıf karakterlisiniz?

  • maitreya iy hos yazmissinda bu is azim isidir azmi olmayan bir hiicdir
    sagliginiz icin zayiflayinn

  • arkadaşlar bende aldım size tavsiyem ALMAYINNN iade yalanına kanıp almayın türlü bahaneler üretip ürünü geri almıyorlar ve hiç bir etkisi yok gram bile vermedim para tuzağı

Yorum Yaz