Bel Bölgesi İnceltme

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Tavsiyesi

Spor yapma imkanı bulunmayan bay ve bayanlar için göbek eritme ve bel bölgesi inceltme hakkında İbrahim Saraçoğlu‘nun tavsiyelerini paylaşıyoruz bu yazımızda. Bayanlar için soğan kürünü önermektedir.
Erkekler için ise taze sıkılmış domates suyu öneriyor. Miktar olarak ise çay bardağı yeterli görülmektedir. Birde eylül aylarında doğal lahana suyu. Yalnız lahanadan kastı normal bildiğimiz futbol topu büyüklüğünde olan salata turşu için kullanılan lahanalardan değil çünkü bunlar kısır hibrit tohum yani doğal değil. Doğal açık alanlarda yetiştirilen iri yeşil sarımsı lahanalardan iki yaprağı yarım litre suda 15 dakika kaynatarak özellikle bel bölgesindeki yağların atılmasında iyi bir yardımcıdır. Bu lahana suyunun çok iyi bir diğer özelliği ise yağ dokusunda biriken toksitlerin atılmasına da yardımcı olur böylece göbek eritme daha sağlıklı ve kolay hale gelir. Yağ dokusunda biriken bu toksinler terleme, boşaltım sistemi ile atılamaz. Ancak bu lahana kürü ile bu yağ dokusundaki toksinleri suda çözünebilir hale getiriyor (biyotransformasyon). Zaten bu lahana kürünü 15 gün uyguladıktan sonra yağlı yağlı terlediklerini göreceklerdir. Eğer idrar yolları enfeksiyonu yaşanıyorsa %50 melissa ve %50 karabaş karışımı ile bunun çayını içmesi yeterlidir. En fazla 15 gün uygulanmalıdır. 1 hafta ara verilip tekrar uygulanmalıdır. Burada belirtilen maddelerin hepsi sadece bir tavsiye durumu olup, böyle bir göbek eritme ve bel bölgesi inceltme sorunu olanların  konusunda uzman doktora danışmaları gerekmektedir.


Yazar hakkında

gobekeritme

1 Yorum

  • Merhaba, doğum nedeniyle belimde ve göbek bölgemde ciddi anlamda kalınlaşma oldu. Fırsat buldukça düzenli olarak basit hareketler yapıyorum ve ayrıca son 1 aydır da Bioder 906090 inceltici ve sıkılaştırıcı jelini kullanıyorum. Kilo vermedim ama pantolonlarım özellikle bel ve basen bölgesinden bol gelmeye başladı. Çok mutluyum

Yorum Yaz