Fashion

Eşarp Markaları

Eşarp Markaları
Eşarplar, giydiğiniz kıyafetlerin şıklığı ortaya çıkaran oldukça önemli parçalardır. Doğru eşarpları kullandığınız takdirde, kombininiz tamamlanacak ve istediğiniz görüntüye ulaşacaksınız. Bu nedenle, hem zevkinize hitap eden hem de kaliteli eşarplar almanızda fayda var. Çünkü eşarplar, ilk bakışta kalitesini belli eder. Bu nedenle az sayıda ancak kaliteli eşarplar almayı tercih edin.
Armine
Uzun yıllardan veri eşarp denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Armine, yaz ve kış sezonu için farklı kreasyonlar üretmektedir. Her koleksiyonunda da, günlük ve özel zamanlarda kullanmak için oldukça şık tasarımlar bulunuyor. Daha abartılı modeller isteyenler, koyu renk eşarpların üzerine canlı çizgileri olan tasarımları tercih edebilirken, doğallıktan yana olanlar ise; soft renklerin bir arada kullandığı eşarplardan kullanabilir. Yaşınız kaç ve zevkiniz nasıl olursa olsun, mutlaka Armine ’de kendinize uygun modeller bulursunuz.
Aker
Son zamanların en gözde eşarp markalarından bir tanesi olan Aker, kreasyonunda çok farklı tarzlara yer verip, her tesettürlü kadının dolabında yer almayı hedefliyor. Renk seçimleri oldukça başarılı olup, hem pek çok kıyafetinizle kullanmak için elverişli, hem de sıradanlıktan çok uzak. 2015 sezonunda toprak renklerini kullandığı ürünleri müşterileri tarafından fazlasıyla beğenilirken, daha dikkat çekici modelleri sevenler için de bolca çeşit bulunuyor.

Sarar
Sarar, genellikle tasarımlarında renkleri fazlaca kullanan bir firma. İlk bakışta desenler rasgele çizgiler gibi görünse de, aslında çoğu eşarpta bir manzara görüntüsü bulunuyor. Günlük hayatınızda klasik bir tarzınız varsa ve gösterişli giyinmeyi seviyorsanız, Sarar eşarplar size göre; ancak sadelikten yanaysanız, düğün, nişan gibi özel günlerde kullanmak için edinebilirsiniz.
Pierre Cardin
İç giyimden tutun, nevresim takımlarına kadar geniş bir yelpazede üretim yapan Pierre Cardin, diğer alanlarda olduğu gibi eşarp üretiminde de kalitesinden taviz vermiyor. Çok iddialı tasarımlar ve renkleri modellerinde barındırmayıp, daha çok asilliğin sadelikten geldiği düşüncesini savunuyor. Ürünlerin kalitesi, ilk bakışta kendini belli ettiği için, iddialı modellere de gerek kalmıyor. Her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz Pierre Cardin eşarp modellerinden en azından 1 tane mutlaka dolabınızda bulundurmalısınız.


Yazar hakkında

Tuğba Uygur

Yorum Yaz