Abiye Modelleri

Dantel Elbise Modelleri 2016

Dantel Elbise Modelleri 2016
Annelerimizin dolaplarında en çok gördüğümüz dantel etek elbise modelleri sene 2016da da moda!Dantel elbise modası, geçmişten günümüze hala devam ediyor. Şıklığının yanı sıra gösterişli olması sebebiyle, dantel elbiseler birçok kadın için vazgeçilmez kıyafetlerden biridir. Dantel elbiselerin gösterişini arttırmak ya da azaltmak, elbisenizin yanında kullanacağınız parçalara bağlıdır. Siyah dantel elbisenizle mavi bir ayakkabı ve altın renkli çantanızı kombinleyerek sıra dışı üstelik gösterişli bir stil yaratabilirsiniz. Dantel elbise seçiminde, bazı noktalara dikkat ederek istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz.
Yakalamak İstediğiniz Tarzı Belirleyin
Dantel elbise seçerken yakalamak istediğiniz tarz çok önemlidir. Özellikle yaz aylarında, günlük tarzda kullanılabilecek olan renkli dantel elbiseler, son yılların en gözde trendlerinden biri haline geldi. Ayrıca, krem tonlarında seçeceğiniz dantel bir elbisenizle, kahverengi aksesuarları bütünleyerek, günlük tarzda kullanabileceğiniz sade ama şık bir kombin yaratabilirsiniz. Bir davete, ya da bir düğüne gidecekseniz; o zaman tercihinizi şık stilden yana kullanmalısınız. Uzun  ve kısa abiye dantel bir elbise zarifliği ve şıklığıyla güzelliğinizi gözler önüne serecektir.

Renk Seçimi
Renk seçimine dantel elbise alırken çok fazla önem vermelisiniz. Parlak kırmızı, pembe, yeşil  haki renkli dantel elbiseler yaz için uygunken; siyah ve bordo renkli dantel elbiseler, kış ayları için çok uygun olacaktır.Özellikle siyah renk sizin için harikalar yaratacaktır. Şık ama sade olmak istediğiniz bir davete giderken nude tonlar veya pembe tonlar seçebilirsiniz. Beyaz dantel bir elbise giymek istiyorsanız; daha şık bir görüntüye sahip olmak için ayakkabınızın ve aksesuarlarınızın renkli olmasına dikkat edin.Her ne kadar kış günlerinde olsakta sizin için bol renkli modellerle dolu bir arşiv sunuyoruz.


Yazar hakkında

Tuğba Uygur

Yorum Yaz