Elbise Modelleri

Dantel Elbise Modelleri 2015

Dantel Elbise Modelleri

Dantel elbise modası, geçmişten günümüze hala devam ediyor. Şıklığının yanı sıra gösterişli olması sebebiyle, dantel elbiseler birçok kadın için vazgeçilmez kıyafetlerden biridir. Dantel elbiselerin gösterişini arttırmak ya da azaltmak, elbisenizin yanında kullanacağınız parçalara bağlıdır. Siyah dantel elbisenizle mavi bir ayakkabı ve altın renkli çantanızı kombinleyerek sıra dışı üstelik gösterişli bir stil yaratabilirsiniz. Dantel elbise seçiminde, bazı noktalara dikkat ederek istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz.

Yakalamak İstediğiniz Tarz

Dantel elbise seçerken yakalamak istediğiniz tarz çok önemlidir. Özellikle yaz aylarında, günlük tarzda kullanılabilecek olan renkli dantel elbiseler, son yılların en gözde trendlerinden biri haline geldi. Ayrıca, krem tonlarında seçeceğiniz dantel bir elbisenizle, kahverengi aksesuarları bütünleyerek, günlük tarzda kullanabileceğiniz sade ama şık bir kombin yaratabilirsiniz. Bir davete, ya da bir düğüne gidecekseniz; o zaman tercihinizi şık stilden yana kullanmalısınız. Uzun abiye dantel bir elbise zarifliği ve şıklığıyla güzelliğinizi gözler önüne serecektir.

Renk Seçimi

Renk seçimine her kıyafetinizde olduğu gibi dantel elbise alırken de çok fazla önem vermelisiniz. Parlak kırmızı, pembe, yeşil renkli dantel elbiseler yaz için uygunken; siyah ve bordo renkli dantel elbiseler, kış ayları için çok uygun olacaktır. Şık ama sade olmak istediğiniz bir davete giderken nude tonlar veya pembe tonlar seçebilirsiniz. Beyaz dantel bir elbise giymek istiyorsanız; daha şık bir görüntüye sahip olmak için ayakkabınızın ve aksesuarlarınızın renkli olmasına dikkat edin.

 


Yazar hakkında

Tuğba Uygur

1 Yorum

Yorum Yaz