Diğerleri

Bepanthen Krem 2015

Bepanthen Krem 2015
Bebeklerde oluşan pişik için ve küçük yaraların tedavisinde kullanılan Bepanthen krem, son yıllarda bayanlar tarafından cilt bakımında da kullanılmaya başlanmıştır. Ciltle ilgili birçok oluşmuş ve oluşabilecek problemin önüne geçen, bu çok amaçlı krem, fiyat olarak ta oldukça hesaplıdır. Güneş yanıklarının tedavisinde ve yanan bölgelerin rahatlamasında oldukça etkilidir. Krem ve merhem olarak değişik iki çeşidi bulunmaktadır. Yara ve pişikler için merhem olanı, cildi nemlendirmek için krem olanı tercih edilmelidir.

Cilt Bakımında Bepanthen Krem
Cilt kızarıklıkları, cildi nemlendirme, oluşan sivilce izlerinin tedavisinde Bepanthen krem kullanılmaktadır. İçeriğindeki Pro-vitamin B5 cildin hızla yenilenmesini sağlar. Sivilce izlerinde ise doktor kontrolünde uygulanan ilaç tedavisine destek olarak kullanılmaktadır. Ayrıca dudak çatlakları için kullanılır. Cilt tarafından kolayca emilir, yağlı bir görüntü oluşturmaz. Özellikle alerjik bir yapıya sahip cildi ve dudakları nemlendirerek pürüzsüz bir görüntü oluşturur. Çatlayan kuruyan eller, dirsekler ve vücudun her hangi bir bölgesinde güvenle kullanılmaktadır.
Pişik Kremi Olarak Bepanthen Krem
Bebeklerin poposunda ve vücudunda oluşan pişikler için merhem olan Bepanthen krem kullanılmaktadır. Derideki her türlü çizik, yanık ve yaraya iyi gelir. İçeriği ile kısa sürede yara ve pişikleri iyileştirir.
Emziren Annelerin Meme Ucunda Kullanılan Bepanthen Krem
İçeriğindeki tamamen zararsız maddeler ile bebek emziren anneler tarafından, meme ucundaki yaraların tedavisinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kullandıktan sonra, meme ucu temizlenerek emzirme işlemi gerçekleştirilir.


Yazar hakkında

Tuğba Uygur

Yorum Yaz