Marka Yelekler

2015 KIŞ YELEK MODELLERİ

2015 KIŞ YELEK MODELLERİ
Örgü örmeyi seven bayanlarımız veya bu örgüyü meslek haline getirenler bu sene sizin seneniz. Bu sene farklı tasarımlarınızla eşinizi, çocuklarınızı,komşularınızı en önemlisi de kendinizi mutlu edin. 2015 kış yelek modelleri sizin örgü tasarımlarınız ile dolup taşacak. 2015’in kış yelek modasında sizin tasarımlarınız daha ön planda olacak. Ben size referans olma açısından 2015’in trend renklerinden ve 2015’te podyumları süsleyen giyimlerden bahsedeceğim.
2015 kış sezonunda hem şıklığıyla hem kullanışlığıyla göze çarpan pançoları örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzle pançoyu farklı şekillerde süsleyebilir ve kıyafetinizi gururla giyerken en iyi şekilde kombinleyebilirsiniz.
Kısa yelek modelleri de retroyu kapsıyor. Basit bir tişört ve kot pantolon üstüne 2015’in moda renklerinden birini kullanarak bir yelek giydiğinizde basitlikten bambaşka bir stil yansıtmış olursunuz.
İşe giderken gömleğinizin üstüne alacağınız bir bolero gömleğinizi basitlikten kurtaracak hem de kışın soğuğundan korunmuş olacaksınız. Bolero modellerine de bir göz atmanızı öneriririm. İçerisinde çok farklı tasarımlarıyla sizi şaşırtacak.
2015 kış yelek modellerine dönecek olursak modellerinizde hayvan motiflerini bulundurabilirsiniz. Artık seçkin mağazaların tasarımlarında hayvan motifleri de yer almaktadır. Siz de yelek modellerinize birkaç motif ekleyebilirsiniz.
Yelek dediğimizde bir çoğumuzun aklına sadece kısa yelekler gelse de artık yıllar geçtikçe yelek kavramının kapsadığı anlamda genişliyor yelek kavramı gibi. Yelek modellerinde biraz daha uzun yelek modelleri dikkat çekiyor. Yeleklerinizi tasarlarken yelekleri biraz daha pile bırakma ve uzun olmasına özen gösterin. Çünkü 2015 trendlerinde dar kesim pantolon üstüne uzun pileli yeleklere talep gittikçe artmaya başladı.
Yelek modellerinde gösterişli düğmeler ile dikkat çekici yorumlamalar yapabilirsiniz. Düğmeleri sadece kullanışlılığı açısından değil süslemelerde de kullanabilirsiniz. Yeleklerde arma olarak kullanabileceğiniz örgülü motifler yeleklere bambaşka bir bakış açısı sağlayacak. Eskiden yelekleri ninelerimizin tarla kıyafeti diye giyilmezdi. Oysa ki şimdi mağazalarda aranan bir tekstil ürünü oldu. Bunda 2015 kış modasının eskiye dönüşünün etkisi büyük. Yelek eski bir tarzı yansıttığı için çok fazla önyargıya sahip bir giyim ürünü. Bu yüzden yelekleri kombinlerken eski ile yeniyi bir arada kullanmaya özen gösterin. Bunun en iyi örneği olarak jeansleri gösterebilirim. Benden bu kadar. Mutlu bir kış geçirmeniz dileğiyle…


Yazar hakkında

yelekmodelleri2

Yorum Yaz